SP SB1.3-12(GEL) | 12V 1.3Ah | GEL Technology | Terminal: F0 | Weight: 0.58Kg
| Model | SB1.3-12(GEL) |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 1.3Ah |
| Capacity Details | 20hr rate (0.065A): 1.3Ah |
| Technology | GEL |
| Weight | 0.58 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 97 x 43 x 52 mm (Total Height: 58mm) |
| Terminal Type | F0 |
| Container Material | ABS |
| Internal Resistance | 140mΩ |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 0.39A |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.