SP 6-DZM-12 | 12V 12Ah | Lead Acid Technology | Terminal: D1 | Weight: 4.1Kg
| Model | 6-DZM-12 |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 12Ah |
| Capacity Details | 2hr rate (6.0A): 12Ah | 10hr rate (1.5A): 15Ah |
| Technology | Lead Acid |
| Weight | 4.1 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 151 x 99 x 95 mm (Total Height: 101mm) |
| Terminal Type | D1 |
| Container Material | ABS |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 3.6A |
| Design Life | 4 years |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.