SP 6-DZM-18 | 12V 18Ah | Lead Acid Technology | Terminal: D1 | Weight: 6.3Kg
| Model | 6-DZM-18 |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 18Ah |
| Capacity Details | 2hr rate (9.0A): 18Ah | 10hr rate (2.6A): 26Ah |
| Technology | Lead Acid |
| Weight | 6.3 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 181 x 77 x 167 mm (Total Height: 167mm) |
| Terminal Type | D1 |
| Container Material | ABS |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 5.4A |
| Design Life | 4 years |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.