SP 6-DZM-20 | 12V 20Ah | Lead Acid Technology | Terminal: D1 | Weight: 6.8Kg
| Model | 6-DZM-20 |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 20Ah |
| Capacity Details | 2hr rate (10A): 20Ah | 10hr rate (2.4A): 24Ah |
| Technology | Lead Acid |
| Weight | 6.8 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 181 x 77 x 167 mm (Total Height: 167mm) |
| Terminal Type | D1 |
| Container Material | ABS |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 5.4A |
| Design Life | 4 years |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.