SP SB100-12(GEL) | 12V 100Ah | GEL Technology | Terminal: T6 | Weight: 30.0Kg
| Model | SB100-12(GEL) |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 100Ah |
| Capacity Details | 10hr rate: 100Ah |
| Technology | GEL |
| Weight | 30.0 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 330 x 171 x 214 mm (Total Height: 220mm) |
| Terminal Type | T6 |
| Container Material | ABS |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 30A |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.