SP SB2.3-12 | 12V 2.3Ah | AGM Technology | Terminal: F1 | Weight: 0.91Kg
| Model | SB2.3-12 |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 2.3Ah |
| Capacity Details | 20hr rate (0.11A): 2.3Ah |
| Technology | AGM |
| Weight | 0.91 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 178 x 35 x 60 mm (Total Height: 66mm) |
| Terminal Type | F1 |
| Container Material | ABS |
| Internal Resistance | 60mΩ |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 0.69A |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.