SP SB4.5-12(GEL) | 12V 4.5Ah | GEL Technology | Terminal: F1 | Weight: 1.44Kg
| Model | SB4.5-12(GEL) |
| Voltage | 12V |
| Nominal Capacity | 4.5Ah |
| Capacity Details | 20hr rate (0.225A): 4.5Ah |
| Technology | GEL |
| Weight | 1.44 Kg |
| Dimensions (L x W x H) | 90 x 70 x 101 mm (Total Height: 107mm) |
| Terminal Type | F1 |
| Container Material | ABS |
| Internal Resistance | 40mΩ |
| Charge Voltage (Cycle) | 14.5~14.9V |
| Charge Voltage (Float) | 13.6~13.8V |
| Max Charging Current | 1.35A |
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Votre panier est vide.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.